← Back

Czy faktura za ubezpieczenie leasingowanego samochodu stanowi koszt uzyskania przychodu w całości?

Koszty ubezpieczenia samochodu wykorzystywanego na potrzeby działalności gospodarczej można zaliczyć do kosztów uzyskania przychodu w określonych prawem sytuacjach. Limit odnosi się do samochodów osobowych zdefiniowanych art. 5a pkt 19 Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz art. 4a pkt 9 Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych.

                  DobryLeasing.net |  Warszawa
                  Tel: 690 223 157 B.S.C West sp. zo.o. NIP: 955-142-51-31
                  (C)2019, Wszelkie Prawa Zastrzeżone
                  Ta strona może korzystać z Cookies.
                  Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

                  OK, rozumiem lub Więcej Informacji
                  Informacja o Cookies
                  Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
                  OK, rozumiem